Останній блокпост

Останній блокпост – це ініціатива ветеранів, які готові захищати місцевих жителів та свою землю від наступу агресора, який став можливим після зрадницьких поступок Зеленського.

Ця ініціатива – безстрокова, вона буде діяти, поки не будуть скасовані Мінські угоди та не з’являться гарантії, що ніякого відведення військ з цієї території не буде. Ми будемо тримати кругову оборону і захищати кожного мешканця не словом, а ділом.

Чому ми проти розведення військ:

Розведення – це капітуляція. Розведення у Золотому і Петрівському разом із підписанням “формули Штайнмаєра”– це плата за зустріч з Путіним у “Нормандському форматі”. Золоте в останнє було обстріляне вчора. За правилами, розведення повинно відбуватися тільки після 7 днів припинення вогню, але планується на 7 жовтня. Біля Петрівського – зосередження сил противника. Петрівське може бути захоплене буть-якої миті. Зеленський поспіхом здає інтереси України заради швидких рейтингів.

Розведення – це ганьба. За кожен метр землі захисники заплатили кров’ю, але їм тепер говорять забиратися геть, їхні жертви нічого не вартували. Армія буде не тільки послаблена, армія буде деморалізована.

Розведення – це зрада. Золоте – один з небагатьох населених пунктів, який прямо підтримував українських військових. Тепер Україна їх залишає. Настрої людей в Золотому абсолютно панічні, бо влада їх зрадила.

Розведення – це катастрофа. Росія жодного разу не виконала своїх зобов’язань по відношенню до жодної країни, яка зазанала агресії. Ані до Молдови, де вони створили анклав Придністров’я, ані до Грузії, де створили Абхазію і Південну Осетію, ані до України. Це буде виключно одностороннє виконання з боку України. Цьому є практичне пояснення. Є три варіанти розведення сил – на 5, 10 і 30 км. Навіть при мінімальному розведенні на 5 км для ЛДНР це неприйнятно. Українські війська стоять у передмісті Горлівки, Донецька і Луганська. Якщо та сторона відійде на 5-10-30 км, то здасть окуповані міста, де живе 70% населення. Фактично, це кінець війни. Тому Росія на жодне розведення піти не може і не буде цього робити.

Розведення – це жахлива помилка влади. Зеленський мав би подивитися на досвід Порошенка і побачити, що такий підхід не працює. У 2014 році Порошенко вже робив розведення військ, в результаті чого була створена сіра зона. За дуже короткий термін бойовики “з’їли” усю нейтральну територію. Це закінчилося жахливим обстрілом Маріуполя з району, який належав до сірої зони. Росіяни вже раз порушували свої зобов’язання і легко порушать ще.

Ми вимагамо заборонити відведення українських військ від лінії розмежування. Зеленський повинен відмовитися відмовитися від Мінських угод та їхнього додатку у вигляді «формули Штайнмаєра». Переговорний процес щодо війни на Сході потребує повного переформатування. Головна умова – контроль України над усім кордоном з Росією.

СТАНЬ ДОБРОВОЛЬЦЕМ!

?Більше новин в Телеграм: https://t.me/LastBP

Показади більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close